Prawnicy atakują tysiące piratów


Firma prawnicza ACS:Law ma zamiary wysłać kilka tysięcy listów do osób współdzielących pliki. Wysyłka rozpocznie się w Nowy Rok. Listy będą proponować alternatywę: proces sądowy lub kilka tysięcy funtów kary w ramach ugody.

IVO Software prezentuje najnowszy pakiet syntezatora mowy IVONA Studio przeznaczony do profesjonalnych zastosowań w małych i średnich przedsiębiorstwach. 1. Przepisy prawne regulujące podróże służbowe - Kodeks pracy - Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej - ustawy podatkowe - zakładowe przepisy płacowe 2. Krajowe ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie Asus dodaje do swojej oferty kolejną maszynę z linii Eee PC, tym razem z nieco mocniejszą konfiguracją niż zazwyczaj - między innymi 2 GB pamięci RAM, WiFi n oraz systemem Windows 7 HP.Symbian, najpopularniejszy system operacyjny dla komórek, zmienia całkowicie swoje oblicze – stanie się oprogramowaniem typu open source. Zespoły „Alef” z Gimnazjum Dwujęzycznego w Poznaniu oraz „MCR” z VII LO w Poznaniu zwyciężyły w pierwszym z 7 półfinałów DialNet Masters, który odbył się dzisiaj w Zielonej Górze. Współczynnik CTR, który mierzy ile osób przeglądających witrynę klika w reklamy, nie jest najwyższy ani w Bingu, ani nawet w Google’u. Najlepiej umiejscowione reklamy serwuje AOL.

Całe Google, całą dobę. Firma Google zapowiedziała oficjalnie uruchomienie nowej platformy programowo-sprzętowej, która ma ponoć zrewolucjonizować rynek telewizorów. Dzięki nowemu rozwiązaniu, wspomniane urządzenia będą mogły oferować zupełnie nowe możliwości, znacznie wykraczające poza ramy propozycji, które znamy dziś.

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje źródła zanieczyszczeń mikrobiologicznych i chemicznych żywności, choroby przenoszone drogą pokarmową, zatrucia pokarmowe oraz czynniki, które je ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Superkomputery radzą sobie z ilością obliczeń niewyobrażalną dla człowieka. Wciąż jednak nie potrafią funkcjonować tak jak ludzki mózg. Naukowcy z Doliny Krzemowej są jednak bliscy rozwiązania tego problemu.

Windows 7 będzie pierwszym systemem ze stajni Microsoftu, który można bez przeróbek zainstalować z napędu podłączanego pod port USB. Skorzystają na tym właściciele netbooków. Sąd oddalił wniosek o upadłość portalu grono.net. Jak się okazało, wszyscy wierzyciele zostali spłaceni. Szkolenie obejmuje następujący zakres tematyczny. Kładziemy nacisk na samodzielne przećwiczenie i utrwalenie poruszanych zagadnień: - Zakładanie kartoteki nowego pracownika - Dokumenty zgłoszeniowe ...
Lokalizacja: Łódź - Rodzaj: kurs / szkolenieW TRAKCIE SZKOLENIA ODPOWIEMY NA PYTANIA: * Na czym dokładnie polega koncentrowanie działalności firmy na Klientach? ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie CELEM SZKOLENIA JEST: 1. Pogłębienie, poszerzenie, zdobycie i utrwalenie wiedzy z zakresu: Zmiennej wartości pieniądza w czasie Metod wyceny wartości materialnych i aktywów ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Microsoft udostępnił swoje wyniki finansowe za drugi kwartał fiskalny. Wynika z niego, że Windows 7 sprzedał się w ponad 60 milionach kopii.

Radeony od ASUS-a z podwyższonym napięciem


ASUS wprowadza serię kart graficznych EAH5800 z technologią Voltage Tweak, która ma zwiększyć wydajność nawet o 38%.

Intel wprowadził nowe procesory dla notebooków


W ofercie Intela pojawiło się kilka nowych procesorów, przeznaczonych dla komputerów przenośnych.

Chrome z wbudowanym Flash Playerem?


Google i Adobe, według niepotwierdzonych informacji, chcą nawiązać głębszą współpracę. Do pliku instalacyjnego Chrome’a ma być dołączona wtyczka Flash Player.

GeForce GTX 470 może pojawić się na targach CeBIT 2010


Za parę dni ostateczna specyfikacja powinna być gotowa. Choć od jakiegoś czasu po Sieci krążą wykresy, które mają rzekomo prezentować wydajność nowych kart NVIDIA GeForce GTX 470 i GTX 480, to do ich zawartości należy podchodzić z dużą dawką ostrożności. Według serwisu Fudzilla bowiem, NVIDIA nie ustaliła jeszcze ostatecznej specyfikacji karty.

Portal: stary, ale najwyraźniej jary


Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

JoeMonster.org padł ofiarą cyberwłamywaczy


Najprawdopodobniej najlepsza polska humorystyczna witryna internetowa przestała działać. Przyczyną jest atak cyberprzestępców.

Polityka kredytowa- szkolenie zawodowe Warszawa (Warszawa)


Polityka kredytowa" to jednodniowe szkolenie, które ma na celu przybliżyć Kursantom procedury, zabezpieczenia finansowe oraz ocenę wiarygodności kredytowej. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nettop do kina domowego


Firma Myka wprowadziła na rynek nettop, który ma spełniać rolę peceta dedykowanego do kina domowego. Urządzenie zbudowano w oparciu o platformę NVIDIA ION.

Znany serwis wideo chce konkurować z YouTube'em


Serwis fimowy Joost został całkowicie odświeżony. Nowa strona, polegająca na Flashu i interakcji z użytkownikami, pozostaje całkowicie darmowa. Czy ma szanse zagrozić YouTube’owi?

Nowoczesny telewizor ze starego komputera


Hama wprowadziła do oferty konwerter sygnału VGA na HDMI. Dzięki niemu użytkownicy komputerów z łączem VGA będą mogli odtwarzać zdjęcia lub filmy z dysku twardego na nowoczesnym telewizorze.

System plików, do którego należy przyszłość: exFAT


Ma więcej funkcji, jest szybszy, a mimo to słabo rozpowszechniony. W przyszłości jednak system plików Microsoftu o nazwie exFAT ma stać się standardem dla wszystkich nośników.

Rozliczanie projektów finansowanych z funduszy UE 2 dni- Katowice (Warszawa)


1. Zasady prowadzenia rachunkowości projektów dofinansowanych z funduszy unijnych ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nokia N900 z... Androidem!


Niestety, nie jest to oficjalna zapowiedź nowej wersji smartfona Nokia N900 z platformą Android, a jedynie wyczyn hakera, który zainstalował na nim system Google'a.

Stosowanie wyrobów budowlanych - zmiana ustawy o wyrobach budowlanych (Warszawa)


1. Swobodny przepływ towarów na wspólnym rynku Unii Europejskiej a wspólny rynek wyrobów budowlanych b dyrektywa Rady Nr 89/106/EWG 2. Ustawa o wyrobach budowlanych i ustawa ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

[UPDATE] Google pogrywa z użytkownikami... w PAC-MAN-a


To, że od czasu do czasu Google zastępuje swoje logo na stronie wyszukiwania innym, nawiązującym do bieżących wydarzeń to nic nowego. Tym razem jednak trzeba przyznać, że przeszli samych siebie: zamiast logo jest... gra PAC-MAN!

Ruszyły beta-testy drugiego Starcrafta


Blizzard Entertainment rozpoczął dziś oficjalne zamknięte beta testy swojej najnowszej gry zręcznościowo-strategicznej: Starcraft II: Wings of Liberty.

Finaliści mundialu na nasza-klasa.pl


Kibice zgromadzeni wokół kont mundialowych drużyn na nasza-klasa.pl mają dostęp do informacji oraz materiałów przygotowanych przez dziennikarzy Telewizji Polskiej.

Kursy językowe dla firm, osób indywidualnych (Bydgoszcz)


...
Lokalizacja: Bydgoszcz - Rodzaj: kurs / szkolenie

Office 2003 odcina użytkowników od ich dokumentów


Wykryto błąd w starszej wersji pakietu Office, który powoduje, że użytkownicy tracą dostęp do zabezpieczonych dokumentów.

Gmail w wersji offline


Google po ponad roku testów uruchomił usługę Poczta offline dla Gmaila. Dzięki niej można przeglądać swoją korespondencję bez konieczności aktywnego połączenia z Siecią.

Luka w Windows 7 potwierdzona przez Microsoft


Po krótkim dochodzeniu, Microosft przyznaje, że jego najnowszy system operacyjny Windows 7 jest dziurawy. Jak wcześniej przypuszczano, luka dotyczy protokołu SMB.

Finanse dla niefinansistów (Zostanie Wskazany)


1. Wprowadzenie do finansów i rachunkowości 2. Sprawozdawczość finansowa 3. Podstawowe mechanizmy zarządzania finansami 4. Ocena efektywności projektów inwestycyjnych 5. Elementy analizy finansowej przedsiębiorstwa ...
Lokalizacja: Zostanie Wskazany - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przygotowanie do sprawozdania finansowego za rok 2009 (Kraków)


I. Rachunkowość jednostek budżetowych 1.zasady gospodarki finansowej oraz szczególne zasady rachunkowości jednostek budżetowych 2.zasady sporządzania planów finansowych jednostek budżetowych, i dokonywania ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Przewodnik po świecie w stylu web 2.0


Strona stanowi przewodnik po świecie oparty na wymianie doświadczeń między planującymi wyjazd a osobami, które już były w danym miejscu.

Nowa odsłona Call of Duty opowie o wojnie w Wietnamie


Według niepotwierdzonych informacji, nowa część gry Call of Duty jest już w produkcji i będzie się rozgrywać w realiach wojny w Wietnamie.

Jeśli chcesz kupić kardigany damskie wyprzedaż koniecznie sprawdź naszą najnowszą kolekcję na kardigany damskie wyprzedaż. Od wielu lat dostarczamy kardigany damskie wyprzedaż do sklepów odzieżowych w całej Polsce. Nasza kolekcja na kardigany damskie wyprzedaż powoduje, że każda klientka będzie mogła dobrać odpowiedni dla siebie wzór kardiganu. Nasza tegoroczna oferta na kardigany damskie wyprzedaż uwzględnia najnowsze trendy w modzie. Jeśli chcesz wyglądać młodo i nowocześnie, to nasze kardigany damskie wyprzedaż będą dla ciebie odpowiednie.