Architektura wnętrz (Poznań)


Zajęcia ze studentami prowadzą znani artyści i pedagodzy z Akademii Sztuk Pięknych z Poznania, Warszawy i Łodzi oraz kadra Wyższej ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

Użytkownicy iPhone’ów i iPodów touch mogą uaktualnić systemy operacyjne swoich urządzeń do najnowszej wersji, która usuwa kilka błędów i poprawia bezpieczeństwo. Zastanawialiście się, jak wygląda okładka CHIP-a oglądana przy wykorzystaniu technologii Rozszerzonej Rzeczywistości? Kombinujecie, jak uruchomić te czary na waszym komputerze? Zobaczcie wszystko na własne oczy! W ciągu pierwszego kwartału firma RIM dostarczyła na rynek stumilionowy smartfon BlackBerry. Warto zauważyć, że ponad połowa z tych 100 milionów smartfonów została dostarczona w ciągu ostatnich 18 miesięcy.Sprawa znanego serwisu P2P powraca. Tym razem chodzi o prawnika LimeWire, który - jak wynika z zeznań świadków - chciał zniszczyć dowody w sprawie. Po ubiegłotygodniowej premierze kart graficznych NVIDIA GeForce GTX 470 i GTX 480, serwisy internetowe, zajmujące się branżą komputerową, zalały informacje o zapowiedziach modeli oferowanych przez wielu różnych producentów. Jeden z partnerów NVIDII wycofał się mimo, że przed premierą nic na to nie wskazywało. Dzięki grze Join the Game uczestnik przenosi się wirtualnie do RPA, gdzie nie tylko ma okazję poćwiczyć swoje umiejętności gry w piłkę, ale oczami dziecka poznaje warunki życia w tym afrykańskim kraju.

Research In Motion oraz Adobe ogłosiły na światowej konferencji developerów Adobe MAX wspólną pracę nad stworzeniem wersji Flash Player dla platformy BlackBerry.

Gartner opublikował wyniki badań na temat systemów mobilnych używanych w smartfonach. Wynika z nich, że Symbian nadal jest najpopularniejszy. Intel demonstruje eksperymentalny procesor, wyposażony w aż 48 rdzeni, który mógłby zrewolucjonizować przyszłe projekty laptopów, desktopów i serwerów.

Czy komputer przenośny z ekranem o przekątnej 11 cali może nadawać się do gier komputerowych? Najwidoczniej Alienware uważa, że tak właśnie jest. Dlatego też na targach CES 2010 firma zapowiedziała model M11x. Box Office Media Player należy do samodzielnych multimedialnych odtwarzaczy wideo, audio i zdjęć ze wsparciem technologii Full HD 1080p, Dolby Digital i DTS. Dziś mija dwadzieścia pięć lat od wydarzenia, które zapoczątkowało erę bezprzewodowego Internetu.Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie <h3>Rozdział 1 Wprowadzenie do rozwiązania EPM</h3> <p><b>Opis:</b> Celem tego rozdziału jest przedstawienie rozwiązania Enterprise Project Management na projektach szkoleniowych, poziomowo ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie Urzędy skarbowe w Stanach Zjednoczonych korzystają z portali społecznościowych, by wyśledzić osoby unikające płacenia podatków.

Trójwymiarowy komputer all-in-one z suwanym ekranem


MSI prezentuje prototyp komputera all-in-one, który wspiera technologię 3D, posiada 23,6-calowy ekran Full HD oraz myszkę zmieniającą się w telefon IP, a wszystko zamknięte w futurystycznej obudowie.

Wielka Brytania: Amazon staje do walki z Apple'em


Amazon MP3, który jest bezpośrednim rywalem dla iTunes na rynku amerykańskim, wkracza na rynek brytyjski. Muzyczna platforma e-handlowa dedykowana jest palmofonom z systemem Android.

Klasyczna gra przygodowa LucasArts w nowej oprawie


Legendarna gra przygodowa Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge pojawi się w specjalnej, odświeżonej wersji. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, restauracją zajmie się LucasArts.

AMD szykuje się do fizycznego starcia


Dwóch się bije, a trzeci próbuje skorzystać. Firma AMD przez kilka ostatnich miesięcy siedziała dość cicho, jeśli chodzi o kwestię sprzętowego obliczania fizyki w grach. NVIDIA PhysX co prawda wielkiej furory na rynku nie robi, ale nie można mu odmówić tego, że staje się znaną i dobrze zakorzenioną w rynku marką. Z drugiej strony jest należący do Intela Havok, do którego AMD miało się bardzo zbliżać.

Jeżeli jesteś zainteresowany, aby dostarczyć do twojej firmy pojemniki na odpady zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej pojemniki na odpady medyczne, a także

pojemniki na odpady

innego pochodzenia. Posiadamy w stałej sprzedaży pojemniki na odpady niebezpieczne oraz pojemniki na odpady weterynaryjne. Każdy znajdzie w naszej ofercie odpowiednie dla siebie pojemniki na odpady.

GIGABYTE wprowadził płyty główne z chipsetem AMD 785G


Firma GIGABYTE wprowadziła do sprzedaży płyty główne w formacie microATX dla procesorów AMD z podstawką AM3, oparte na chipsecie nowej generacji AMD 785G.

Nowy program do zabezpieczania pendrive'ów


Advanced Systems International wprowadził do oferty kolejne, po dodatku USB Aware, rozszerzenie programu USB Lock RP służącego do zdalnego zarządzania ochroną przed wyciekami danych z komputerów w sieci.

Kurs - Autodesk Inventor 2010 (Białystok)


Na naszej stronie internetowej ...
Lokalizacja: Białystok - Rodzaj: kurs / szkolenie

Finanase dla menedżerów (Kraków)


Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił: * dokonać interpretacji podstawowych danych zawartych w bilansie, rachunku zysków i ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Techniki masażu (Szczecin)


Program autorski ...
Lokalizacja: Szczecin - Rodzaj: szkoła policealna / pomaturalna

Google odnotował 300 mln złotych przychodu z Polski


Firmie Google Polska wiedzie się w naszym kraju bardzo dobrze. Według niepotwierdzonych informacji, korporacja zarobiła w ubiegłym roku w naszym kraju 300 milionów złotych.

Gadu-Gadu 10 - ruszają zapisy na beta-testy


Skrywane pod roboczą nazwą "Gadu Gate Project" wydanie wersji Gadu-Gadu 10 (beta) dzisiaj wieczorem nabierze rozpędu!

Alternatywne WiFi - konkurencja dla sieci 3G


Z niedawno zatwierdzonym standardem 802.11n dla transmisji danych WiFi, firma Ruckus Wireless chce dostarczyć alternatywne rozwiązanie oparte na tej technologii, które ma konkurować z siecią 3G.

Apple tłumaczy "antyerotyczną" akcję na App Store


Apple systematycznie usuwa erotyczne aplikacje z App Store, pozostawiając tylko te najpopularniejsze. Jeden z dyrektorów koncernu postanowił wyjaśnić motywy swojej firmy.

Joystick dla fanów prawdziwych symulacji


Saitek zaprezentował nowy kontroler z serii Cyborg. Ergonomiczny joystick przeznaczony jest do symulacji lotniczych i posiada wszystkie podstawowe funkcje niezbędne wirtualnym pilotom.

Dziewięć na dziesięć baz danych Oracle'a narażonych na włamania


Ekspert do spraw zabezpieczeń uważa, że dziewięć na dziesięć baz danych Oracle’a jest podatnych na atak, dzięki któremu włamywacz może przejąć kontrolę nad danymi bez loginu czy hasła.

Mozilla łata starsze wersje Firefoksa


Mozilla załatała pięć luk bezpieczeństwa, w tym trzech krytycznych, w starszych wersjach swojej przeglądarki Firefox. Fundacja przedłuża również wsparcie dla Firefoksa 3.0 o co najmniej miesiąc.

Sharp wprowadza na rynek projektory 3D Ready


Firma Sharp wprowadza do swojej oferty nową linię jednochipowych projektorów DLP 3D Ready.

Anglojęzyczny portal społecznościowy dla Polaków


POLAND 24 to anglojęzyczny portal społecznościowy dla Polaków. Myślą przewodnią jest dostarczenie narzędzia, dzięki któremu mogliby rozmawiać po angielsku z polskimi użytkownikami na "polskie tematy".

AutoCAD 2D - szkolenie poziom podstawowy (Warszawa)


Podstawowym celem szkolenia jest wdrożenie projektantów i kreślarzy do stosowania w ich pracy wszechstronnego programu do wspomagania prac projektowych. Wprowadza ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Twój prywatny radiowęzeł


Zmień swojego Linuksa w stację radiową. Odrobina pracy włożona w konfigurację serwera pozwoli ci emitować muzykę przez sieć.

Prawie każdy internauta ogląda filmy na YouTube'ie


Siła najpopularniejszego serwisu wideo rośnie w gigantycznym tempie - już teraz YouTube dociera do większej liczby użytkowników, niż osiem jego głównych konkurentów razem wziętych.

Operatorzy komórkowi nie mogą wyłączać usług dłużnikom


Według polskiego sądu antymonopolowego, niepłacenie rachunków przez abonenta nie uprawnia operatora do odłączenia go od sieci telefonicznej. PTK Centertel (Orange) będzie apelować.

Wirtualny GPS dla Windows 7


Oprogramowanie stworzone przez Rafaela Rivera i Longa Zhenga działa jak GPS, a nie potrzebuje odbiornika satelitarnego.

System ocen pracowniczych w administracji publicznej (Warszawa)


Program szkolenia: 1. System ocen pracowniczych jako element wspierajacy rozwój zasobów ludzkich w administracji publicznej 2. Cykl oceny pracowniczej 3. Metody oceny pracowniczej 4. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Aplikacja do zamawiania pizzy przez komórkę


Telefon Samsung 360 H1, dostępny u brytyjskiego operatora telefonii komórkowej będzie wyposażony w aplikację, umożliwiającą zamawianie pizzy z oferty Pizza Hut.

Jeśli chcesz kupić kardigany damskie wyprzedaż koniecznie sprawdź naszą najnowszą kolekcję na kardigany damskie wyprzedaż. Od wielu lat dostarczamy kardigany damskie wyprzedaż do sklepów odzieżowych w całej Polsce. Nasza kolekcja na kardigany damskie wyprzedaż powoduje, że każda klientka będzie mogła dobrać odpowiedni dla siebie wzór kardiganu. Nasza tegoroczna oferta na kardigany damskie wyprzedaż uwzględnia najnowsze trendy w modzie. Jeśli chcesz wyglądać młodo i nowocześnie, to nasze kardigany damskie wyprzedaż będą dla ciebie odpowiednie.