Test o Unii Europejskiej


Agnieszka Głąb. Goszcz

Konspekt lekcji języka angielskiego o Londynie dla klasy piątej szkoły podstawowej


Sylwia Urban. Czeladż

Technologia informatyczna w przedszkolu


Renata Darnowska. Gdynia

Scenariusz zakończenia roku szkolnego i pożegnania absolwentów klas III gimnazjum


Magdalena Niedźwiecka. Krzyż Wlkp

Wyniki Matury 2010


W tym miejscu publikować będziemy wszystkie najświeższe informacje na temat wyników matur. 

Prezydent Lech Kaczyński nie żyje


Samolot Lecha Kaczyńskiego Tu 154 rozbił się na lotnisku w Smoleńsku. Nikt nie przeżył katastrofy - powiedział gubernator obwodu smoleńskiego- podało rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych. Na pokładzie było 88 osób.

REKRUTACJA ROZPOCZĘTA!
ZAPRASZAMY NA STUDIA W NASZEJ AKADEMII [Aktualności]


Możesz wybrać spośród następujących kierunków: zarządzanie, finanse i rachunkowość, ekonomia - rynki zagraniczne, prawo, administracja, europeistyka, socjologia, psychologia w zarządzaniu. Ambitnym proponujemy studia interdyscyplinarne PRAWO+.

A dla osób już po studiach wyższych - programy podyplomowe lub MBA, studia doktoranckie oraz seminaria doktoranckie z zakresu prawa

Pierwszy dzień w przedszkolu - scenariusz


Jolanta Kołodziejczyk. Mysłakowice

Rola matki w rodzinie


Beata Radwańska. Pisz

Scenariusz przedstawienia na zakończenie roku szkolnego: Wspomnienia


Aneta Menducka. Radom

Drugi sukces KOŹMIŃSKIEGO w rankingu „Financial Times” [Aktualności]


Akademia Leona Koźmińskiego znalazła się, jako jedyna polska uczelnia, w rankingu „EMBA 2009” ogłoszonym dzisiaj przez „Financial Times”, w którym wymieniono 95 najlepszych programów Executive MBA z całego świata. ALK zajęła 91 miejsce. To już drugi nasz sukces w rankingach „FT”. 5 października uczelnia była wymieniona w rankingu najlepszych studiów magisterskich z zarządzania

Zdobądź indeks na studia chemiczne!


phoca_thumb_s_pg-logoPięciuset licealistów i uczniów szkół technikalnych stanie do konkursu o indeks Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej. Na wielki finał do Gdańska zjadą młodzi ludzie z całego regionu. Start przewidziano na 27 marca o godz. 9 w Audytorium Novum.

Wiersze po śląsku


Danuta Jegliczka. Brzeznica

8617 wniosków w "Radosnej szkole"


 

phoca_thumb_s_plac_zabawW tegorocznej edycji rządowego programu Radosna szkoła złożono 8617 wniosków o dofinansowanie zakupu wyposażenia miejsc zabaw w salach szkolnych oraz na budowę szkolnych placów zabaw. 

W tym roku w budżecie państwa na realizację programu przeznaczono kwotę 150 milionów złotych. W pierwszej kolejności środki zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych do miejsc zabaw w szkole. Wnioski takie złożyło prawie 6 tysięcy szkół (spośród 13 tysięcy uprawnionych). Zgłoszone w tej edycji programu wnioski opiewają na kwotę ok. 50 milionów złotych.
 
Dofinansowanie zostanie przyznane także na refundację zakupionych już pomocy dydaktycznych. W dalszej kolejności środki z tegorocznego programu rządowego Radosna szkoła zostaną przeznaczone na modernizację i utworzenie szkolnych placów zabaw. Wnioski złożone w tej kategorii opiewają na ok. 57 mln.
 

Pozostałe środki finansowe zostaną przekazane tym szkołom, które po raz pierwszy złożyły wnioski w programie Radosna szkoła. Szkoły, które w tym roku nie dostaną wsparcia finansowego, mają szansę na otrzymanie dofinansowania w pierwszej kolejności w ramach przyszłorocznej edycji programu. Przypominamy, że kolejny termin składania wniosków upływa 10 października 2010 roku.
 

 

Święto Niepodległości - scenariusz uroczystości 11 listopada


Barbara Głowacka. Dubica Górna

Choroby układu krążenia i krwi - choroby hematologiczne


Przemysław Kujda. Siedlce

Korzyści i zagrożenia płynące z Internetu


Dorota Moroz. Słupsk

Wyniki Matury 2010


W tym miejscu publikować będziemy wszystkie najświeższe informacje na temat wyników matur. 

Witamy Wiosnę - święta tuż, tuż - zabawy z rodzicami


Małgorzata Potoczna. Dynów

Części mowy – sprawdzian w klasie szóstej


Iwona Birycka - Kowalska. Białystok

Trudna otrografia? Spróbuj inaczej!


Grażyna Wojciechowska. Gdynia

Mieszkańcy łąki. Scenariusz zajęć zintegrowanych w klasie 1


Małgorzata Polewany. Końskie

Precz zimo - witaj wiosno


Agnieszka Górska - Cichorek. Lubasz

"Chory Miś w przedszkolu" - spotkanie z lekarzem


Ewa Klaudzińska. Stargard Szczeciński

MEN chce zmian w Systemie Informacji Oświatowej


phoca_thumb_s_szkolaObecny system zbierania danych w oświacie - System Informacji Oświatowej ma wady - uważa MEN. Według resortu, dane są zbierane i scalane na zbyt wielu szczeblach, co wydłuża ich weryfikowanie. MEN chce zmienić system zbierania danych.

znalezionych: 909, strona 15 z 37
<<<  -  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  -  >>>

Jeśli chcesz kupić kardigany damskie wyprzedaż koniecznie sprawdź naszą najnowszą kolekcję na kardigany damskie wyprzedaż. Od wielu lat dostarczamy kardigany damskie wyprzedaż do sklepów odzieżowych w całej Polsce. Nasza kolekcja na kardigany damskie wyprzedaż powoduje, że każda klientka będzie mogła dobrać odpowiedni dla siebie wzór kardiganu. Nasza tegoroczna oferta na kardigany damskie wyprzedaż uwzględnia najnowsze trendy w modzie. Jeśli chcesz wyglądać młodo i nowocześnie, to nasze kardigany damskie wyprzedaż będą dla ciebie odpowiednie.