Jak rozpoznać królową (pszczół)?


Policjanci odnaleźli 125 tys. poszukiwanych... pszczół O tym, że praca policjanta niesie wiele niespodzianek wiadomo nie od dziś. Ale sprawa z jaką mieli do czynienia lubelscy policjanci ...

Blokada siódemki. Będzie ostro na zebrze


Blokada siódemki będzie w dniu targów zbrojeniowych. Samochody w Łącznej zatrzymają pracownicy kopalni kwarcytu w proteście przeciwko sprzedaży tej państwowej firmy. Właśnie wtedy, kiedy na najbardziej prestiżową wystawę w roku jadą z Warszawy politycy, dyplomaci, wojskowi i inwestorzy

Władze Berlina krytykują polskie plany budowy elektrowni jądrowych


Jak poinformowała IAR, władze Berlina krytykują polskie plany budowy elektrowni jądrowych. Szczególny sprzeciw budzi możliwa lokalizacja jednej z nich w Gryfinie - 100 kilometrów od stolicy Niemiec.

Polacy po nowe auta jadą na Zachód, bo się opłaca


Po umocnieniu złotego wobec euro Polacy zaczęli kupować nowe auta za granicą i już rejestrują więcej nowych samochodów, niż sprzedają koncerny w krajowych salonach.

Wartości jednostek funduszy inwestycyjnych - 23.02.2010


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" W greckim kryzysie, z którym ma do czynienia eurostrefa, chodzi o znacznie więcej niż o wyłożenie pieniędzy na kraj, który prowadził złą gospodarkę. Stawką jest utrzymanie modelu integracji europejskiej - ocenia publicysta \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Financial Times\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Gideon Rachman.

PAIiIZ: Klimat inwestycyjny w Polsce poprawił się w 2009 r.


Produkt krajowy brutto Litwy w III kwartale spadł w skali roku o 14,3 proc. Jednak mimo to analitycy są zadowoleni, gdyż w porównaniu z ubiegłym kwartałem gospodarka tego nadbałtyckiego kraju wzrosła o 6 proc., a dane są znacznie lepsze od przewidywań - pisze Reuters

GTC planuje oddać do użytku 263 tys. m.kw. pow. biurowej i handlowej w 2010-2011


Lato, urlop i wakacyjne wojaże są po to, aby bawić się i wypoczywać a nie godzinami „stać przy garach”. Dlatego zamiast gotować, sięgnij po fasolę po bretońsku z kiełbasą Łabimexu. Szybko, sycąco i smacznie, w domu czy na biwaku … normalnie palce lizać!

czytaj dalej

Bezrobocie w górę. Koniec sezonu?


Bezrobocie w górę

Na otwarciu WIG stracił 0.219%


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Niemiecki koncern odsłonił pierwszą kartę i ujawnił nazwisko kierowcy, który zasiądzie w mistrzowskim teamie. W zespole opartym na Brawn GP, ale przejętym niedawno przez Mercedesa, miejsce Jensona Buttona zajmie Nico Rosberg.

Nowe otwarcie w kontaktach z Irakiem


– Liczymy na nowe możliwości inwestycyjne i rozwój polsko-irackiej wymiany handlowej. Perspektywicznymi obszarami współpracy mogą być przemysł spożywczy, rolnictwo oraz energetyka – powiedział wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak na spotkaniu z irackim ministrem przemysłu i minerałów Fawzi Franso Hariri. Rozmowy odbyły się 9 listopada br. w Ministerstwie Gospodarki.

Rozwój społeczeństwa informacyjnego


Serwisy blogowo – społecznościowe, telefony komórkowe oraz wideo to główne tematy Forum IAB 2009 Punkt Zwrotny (http://forumiab.pl/), poświęconego trendom w biznesie internetowym nad którym patronat objęło Ministerstwo Gospodarki.

Mediatel łączy się z siecią wRodzinie


Na razie obie spółki - skupiający się na rynku biznesowym Mediatel i komórkowy CenterNet - podpisały umowę przedwstępną dotyczącą możliwości połączenia

NBP: w lutym inflacja oczekiwana w ciągu 12 miesięcy 3,2 proc.


\\\"\\\" W greckim kryzysie, z którym ma do czynienia eurostrefa, chodzi o znacznie więcej niż o wyłożenie pieniędzy na kraj, który prowadził złą gospodarkę. Stawką jest utrzymanie modelu integracji europejskiej - ocenia publicysta \\\"Financial Times\\\" Gideon Rachman.

Koniunktura przemysłowa VIII 2009


Ogólny klimat koniunktury w przetwórstwie przemysłowym jest w sierpniu oceniany lepiej niż w lipcu br., choć nadal negatywnie i gorzej niż w analogicznym miesiącu ostatnich sześciu lat. Na opinie przedsiębiorców wpływają mniej pesymistyczne niż w lipcu oceny bieżącego portfela zamówień i produkcji, przy przewidywanej na najbliższe trzy miesiące poprawie odpowiednich wskaźników. Zarówno oceny bieżącej sytuacji finansowej jak i jej prognozy są nadal negatywne, choć mniej pesymistyczne niż przed miesiącem - podał Główny Urząd Statystyczny.

Kontrole


...

Paczkomaty 24/7 na start


Od dzisiaj (14 października br.)  uruchomiona przez InPost usługa Paczkomaty 24/7 – najnowsze dziecko w jest dostępna dla wszystkich konsumentów. Kupujący i sprzedający w Internecie mogą ...

RPP sugeruje łagodne nastawienie


RPP utrzymuje łagodne nastawienie w polityce pieniężnej oceniając, że prawdopodobieństwo kształtowania się inflacji w średnim okresie poniżej celu, jest większe od prawdopodobieństwa, że inflacja będzie wyższa od celu - wynika z komunikatu RPP.

Gazprom wyrolował Ukrainę - kraj może stracić 1,7 mld dol.


Ukraina ma zwrócić 12 mld m sześc. gazu pośrednikowi z grupy Gazpromu i jeszcze straci 1,7 mld dol. opłat za tranzyt rosyjskiego gazu.

Mniejszy zysk kogeneracji w I kw. 2010 r.


Kogeneracja miała 90,83 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2010 roku wobec 103,97 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Gminy walczą o drogę ze Śląska nad morze


Aż 55 gmin z czterech województw łączy siły, żeby doprowadzić do jak najszybszej rozbudowy drogi krajowej S11. Chociaż trasa jest jedną z najbardziej uczęszczanych w kraju, ma obecnie tylko jedną jezdnię. Według rządowych planów, rozbudowa zacznie się najwcześniej po 2013 r. Gminy chciałyby mieć drogę już teraz.

Alpiq przejmuje Hispaelec


Atel Energia, hiszpańska spółka zależna Alpiq Holding Ltd., przejmuje Hispaelec – hiszpańską spółkę z grupy Eléctricité de France (EDF).

PKB Rosji w 2009 roku skurczył się o 7,9 proc.


W ujęciu rocznym produkt krajowy brutto Rosji zmniejszył się o 7,9 proc. - podało tamtejsze biuro statystyczne.

Gazprom uregulował dług za tranzyt


Białoruś potwierdziła w czwartek, że Gazprom uregulował dług za tranzyt gazu przez jej terytorium - poinformowała białoruska spółka energetyczna Biełtransgaz.

Kredyty w euro: zmiany na rynku


Kolejne posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego zakończyło się zachowaniem dotychczasowych poziomów stóp procentowych. Są jednak zmiany na rynku kredytów hipotecznych w euro.

PKB Niemiec skurczył się o 5 proc. w 2009 roku


Niemiecka gospodarka skurczyła się w ubiegłym roku o 5 proc. wobec wzrostu o 1,3 proc. w 2008 r. Spadek jest większy, niż spodziewali się analitycy, i jest największy od zakończenia drugiej wojny światowej

znalezionych: 24074, strona 1 z 963
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli chcesz kupić kardigany damskie wyprzedaż koniecznie sprawdź naszą najnowszą kolekcję na kardigany damskie wyprzedaż. Od wielu lat dostarczamy kardigany damskie wyprzedaż do sklepów odzieżowych w całej Polsce. Nasza kolekcja na kardigany damskie wyprzedaż powoduje, że każda klientka będzie mogła dobrać odpowiedni dla siebie wzór kardiganu. Nasza tegoroczna oferta na kardigany damskie wyprzedaż uwzględnia najnowsze trendy w modzie. Jeśli chcesz wyglądać młodo i nowocześnie, to nasze kardigany damskie wyprzedaż będą dla ciebie odpowiednie.